Položka: EX10280022

|

Model: WI-PPM-80

Šklbačka hydiny - 2 200 W - cca 900 kg/h

679,00 € 1 179,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • účinnosť – stroj ošklbe až 10 sliepok na jeden prechod
  • presnosť – 211 špeciálne drážkovaných a usporiadaných šklbacích prstov z gumy (kaučuk) zaručuje optimálny výsledok
  • vysoký výkon – motor s výkonom 2 200 W otáča bubon na rýchlosť 275 ot/min
  • čistota – vďaka integrovanej prípojke na záhradnú hadicu je možné vytrhané perie vypláchnuť zo stroja vodou
  • mobilita – stroj má 4 kolieska z odolného plastu, 2 z nich majú brzdy

POPIS PRODUKTU

Šklbačka hydiny na dôkladné a rýchle šklbanie hydiny

Máte hydinovú farmu, ale nemáte čas šklbať sliepky a kačice ručne? Potom je elektrická šklbačka na hydinu WI-PPM-80 z kategórie potrieb pre poľnohospodárstvo značky Wiesenfield ideálnym pomocníkom, ktorý za vás túto časovo náročnú a namáhavú činnosť vykoná za pár sekúnd.

Ošklbať až 10 sliepok za minútu? Šklbačka na hydinu značky Wiesenfield z kategórie potrieb pre priemysel to zvládne ľavou zadnou

Kvalitná šklbačka na sliepky dokáže na jeden prechod ošklbať až 10 sliepok. V komerčnej prevádzke tak môžete dosiahnuť obrovskú kapacitu až 900 kg/h. To všetko aj vďaka motoru s výkonom 2 200 W, ktorý otáča bubon z ušľachtilej ocele, ktorá je samozrejme vhodná na kontakt s potravinami, až na 275 ot/min. 211 drážkovaných a špeciálne usporiadaných gumových šklbacích prstov vo vnútri bubna v kombinácii so zabudovaným preplachovaním pripojenou záhradnou hadicou zabezpečuje optimálny výsledok, pričom koža zvierat zostáva chránená. A to všetko s účinnosťou 98 percent! Na šklbacie prsty bol použitý prírodný kaučuk, preto vydržia oveľa dlhšie. Ak sa však napriek tomu opotrebujú, dajú sa bez problémov vymeniť. 

Náš tip: V tomto stroji môžete šklbať aj dve sliepky naraz. Odporúčame však naplniť bubon len jedným operencom na jeden prechod, aby nedošlo k poškrabaniu kože a mäsa ostrými pazúrmi. Šklbačku môžete použiť na šklbanie rôznej hydiny, ako sú kačice, husi, morky alebo holuby. Pri použití nie je rozhodujúce, o aký druh zvieraťa ide, ale jeho veľkosť (≥ 1 kg). Gumové prsty odstraňujú okrem peria aj nečistoty na koži hydiny. Ošklbané perie vypadáva zo stroja cez veľký otvor a zachytáva sa do nádoby. Motor poháňa bubon prostredníctvom remeňa, čo minimalizuje riziko poruchy a zabezpečuje bezproblémovú údržbu. 

Preprava stroja je jednoduchá vďaka štyrom kolieskam, z ktorých dve sú vybavené brzdami. Šklbačka na sliepky je takmer kompletne vyrobená z ušľachtilej ocele odolnej voči korózii. Vďaka svojej dlhej životnosti je skutočným prínosom pre všetkých poľnohospodárov, malé podniky bez schválenia EÚ alebo aj pre hobby chovateľov.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY