Trustpilot
Počet hodnotení: (3)

2-in-1 Škubačka a kotol na parenie hydiny - bubon 50 cm - 2–3 kurčatá/min

799,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10280049

|

Model: WIE-PPS-50

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne štvrtok 18. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
799,00 €
3+
5%
759,05 €
5+
10%
719,10 €
10+
15%
679,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • praktické – kombinované zariadenie zložené z kotla na parenie a šklbačky na hydinu a iné vtáctvo
  • efektívne – sparí 3–5 kurčiat v jednom pracovnom kroku a ošklbe 5–6 kurčiat za minútu
  • presné – 136 drsných a špeciálne umiestnených prstov z gumy zaručuje optimálny výsledok
  • čisté – šmykľavka, pomocou ktorej je vyvážené ošklbané perie, vypúšťací kohút a oceľový plášť, ktorý sa ľahko čistí
  • mobilný – kombinovaný stroj je vybavený 4 kolieskami, 2 z toho sú vybavené brzdami
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Všetko naraz - s efektívnou šklbačkou a sparovacím zariadením od spoločnosti Wiesenfield

Pri šklbaní treba hydinu najprv napariť, aby bolo možné operenie odstraňovať ľahko a čisto. Vďaka tomuto kombinovanému zariadeniu, v ktorom je šklbačka a sparovacie zariadenie WIE-PPS-50 je oboje možné v jednom kroku. Pritom sa tento prístroj od spoločnosti Wiesenfield ukázal ako ideálny pomocník, ktorý za vás počas chvíľky túto časovo náročnú a namáhavú prácu prevezme.

So spoľahlivým kotlom na parenie hydiny ste vždy pripravení

Tento kotol na parenie hydiny má objem 55 la je dimenzovaný na 3–5 kurčiat v jednom pracovnom kroku. Výkonný vykurovací článok 3300 W pritom dosiahne veľmi rýchlo požadovanú teplotu; u kurčiat je to 60 – 65 °C. Vkladanie a vyberanie hydiny uľahčuje kôš z ušľachtilej ocele s rozmermi 29 x 29 x 51 cm.
Teplota sa nastavuje podľa veľkosti každého operenca; k dispozícii je veľké otočné tlačidlo a maximálna nastaviteľná teplota v nádrži s vodou je okolo 85 °C, pričom u väčšiny druhov vtáctva postačuje teplota medzi 60–70 °C. Nastavenú teplotu spoľahlivo udržuje termostat a zariadenie je tak možné optimálne použiť na každý druh hydiny. K ľahkému používaniu zariadenia prispieva aj spínač, ktorým je možné kotol zapínať a vypínať.

Optimálna kvalita šklbania vďaka vopred spareným kurčatám

Táto výkonná škubačka hydiny s priemerom bubna 50 cm zvládne ošklbať 2 až 3 kurčatá za minútu. Tak dosiahnete v prevádzke neuveriteľnú kapacitu až 270 kg/h. Umožňuje to výkonný 3300 motor, ktorý otáča bubnom, ktorý je vyrobený z ušľachtilej ocele vhodnej pre potravinárske použitie rýchlosťou až 1 440 ot/min. 136 drsných a prstov z gumy špeciálne umiestnených v bubne zaručuje optimálny výsledok a rovnako chráni kožu zvierat.
Okrem peria odstraňujú tieto prsty z gumy z kože vtákov aj nečistoty, ktoré sa tu zachytávajú. Pomocou veľkej šmykľavky a hadice s vodou je zo zariadenia vyvážené ošklbané perie, ktoré sa potom môže zachytávať do záchytných nádob.
Zariadenie sa vďaka kolieskam ľahko preváža - dve z koliesok sú vybavené brzdou. Škubačka a kotol na parenie hydiny je celý vyrobený z ušľachtilej ocele a vďaka dlhej životnosti je ideálnym pomocníkom poľnohospodárov, šľachtiteľských zariadení aj domácich chovateľov.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


5.0

Založené na 3 hodnoteniach

Triediť podľa :

pred 8 mesiacmi Publikované na Expondo Italy

Bol som prekvapený

Požiadal som distribučnú spoločnosť o technickú radu s upresnením mojich potrieb, odporučili mi tento stroj. Po vyskúšaní môžem potvrdiť, že som dostal to, čo som dúfal a chcel. Výrazne som skrátil časy spracovania s viac ako dobrými výsledkami a oslobodil som sa od nočnej mory ručného trhania, ale predovšetkým už žiadny neporiadok a špina s perím, stroj dopraví všetku špinu do obmedzeného priestoru, ktorý sa dá ľahko udržiavať v čistote.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 8 mesiacmi Publikované na Expondo Germany

Vytrhávačka vrátane varnej kanvice

Veľmi dobré na použitie, ak máte na trhanie a varenie len niekoľko zvierat súčasne.

Zobraziť originálne hodnotenie

minulý rok Publikované na Expondo France

Veľmi dobrý stroj

Zobraziť originálne hodnotenie

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty