Výpredaj

Položka: EX10260393

|

Model: STAR_MCAB_47

Šatňová skrinka - 12 priehradiek - uzamykateľná - 200 kg

319,00 € 419,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • všestrannosť – skrinka použiteľná v kanceláriách, knižniciach, múzeách alebo na kúpaliskách
  • bezpečnosť – uzamykateľná pomocou mechanického zámku
  • nosnosť – 12 priečinkov s celkovou hmotnosťou 200 kg
  • praktické vybavenie – vetracie otvory, popisovateľný štítok, vešiaky na oblečenie a poličky v každej priehradke
  • stabilita – robustná konštrukcia z ocele (0,6 mm) s epoxidovou vrstvou

POPIS PRODUKTU

Uzamykateľná šatňová skrinka do kancelárie, školy alebo na kúpalisko

Bez ohľadu na to, či si chcete odložiť do bezpečia dôležité dokumenty, peňaženku alebo iné osobné cennosti, na priestrannú šatňovú skrinku značky Fromm & Starck, ktorá disponuje 12 uzamykateľnými priehradkami, sa môžete bez váhania spoľahnúť. Vďaka elegantnej kombinácii sivej a antracitovej farby skrášli každý interiér a dokonale doplní vaše kancelárske vybavenie.

Bezpečnosť a stabilita – šatňová skrinka zo sortimentu potrieb pre priemysel značky Fromm & Starck

Vďaka pevnej konštrukcii a 12 uzamykateľným skrinkám je kovová skriňa nevyhnutným kusom nábytku v každej kancelárii, dielni a knižnici. Súčasťou dodávky sú aj kľúče – dva na každú priehradku. Vďaka tomu sa vám podarí bezpečne chrániť obsah priehradiek pred neoprávneným prístupom. Veľmi praktické sú aj popisovateľné štítky, ktoré vám uľahčia priradenie jednotlivých priečinkov. Otvory sa navyše starajú o optimálnu cirkuláciu vzduchu. V každej priehradke je vešiak na šaty a polička.

Skrinka zo sortimentu profesionálnych potrieb pre priemysel značky Fromm & Starck predstavuje produkt vyznačujúci sa stabilitou a dlhou životnosťou s nosnosťou 200 kg. Robustná viacúčelová skrinka je vyrobená z ocele (0,6 mm) s epoxidovou vrstvou. Vďaka zrozumiteľnému návodu na obsluhu a dodanému montážneho materiálu kovovú skrinku rýchlo a jednoducho zmontujete tak, aby bola v krátkom čase pripravená na použitie.

TECHNICKÉ DETAILY