Položka: EX10230201

|

Model: GR-PBS121

Sedadlo na paddleboard - čierne - 120 kg

49,99 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • praktické využitie – sedadlo ako príslušenstvo k stand up paddleboardu
  • komfort – poskytuje maximálne pohodlie pri sedení na paddleboarde
  • kvalita – materiál je odolný voči vonkajším vplyvom, ako je voda alebo slnko
  • flexibilnosť – operadlo je individuálne nastaviteľné
  • stabilita – maximálna nosnosť 120 kg

POPIS PRODUKTU

Sedadlo na paddleboard pre váš stand up paddelboard značky Gymrex!

Zdá sa vám dlhšia jazda na SUP paddleboarde v stoji príliš únavná? Alebo plánujete relaxačný výlet, na ktorom chcete v pokoji pádlovať? Sedadlo na paddleboard GR-PBS121 od spoločnosti Gymrex vám okamžite ponúka nové využitie vášho SUP. Jednoduchá montáž, pohodlné sedenie a uvoľnené pádlovanie. A to všetko vďaka sedadlu na paddleboard!

Pohodlie, zábava a bezpečnosť so sedadlom na paddleboard!

Sedadlo na paddleboard je ako sedadlo na kajak a umožňuje vám bezpečne sedieť na SUP doske. Výrobok je vyrobený z kvalitného neoprénu/polyesteru 800D a je nielen mimoriadne stabilný a odolný voči vonkajším vplyvom, ale aj mimoriadne pohodlný! Materiál je odolný voči vode a UV žiareniu.

Vďaka svojej maximálnej nosnosti 120 kg ponúka sedadlo na standup paddleboard mimoriadnu stabilitu a bezpečnosť. Protišmyková podložka EVA na sedadle poskytuje dodatočnú bezpečnosť a pevné uchytenie. Vďaka tomu budete v bezpečí aj pri ľahkých vlnách.

Sedadlo je vyrobené v decentnej čiernej farbe. Hodí sa na všetky SUP dosky bez ohľadu na ich farbu. Tvar a farba majú športový, moderný vzhľad, ktorý je ideálny na pádlovanie v stoji.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY