Novinky

Položka: EX10062405

|

Model: MSW-POWER 600A

Elektráreň so solárnym panelom - 4 x USB - rýchle nabíjanie 18 W - 1 x USB C - 5 x jednosmerný prúd - AC 100 - 240 V, 200/300 W

629,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 1 – 3 dní

Náklady na dopravu u veľkého špedičného tovaru predstavujú 19,95 EUR, zatiaľ čo u menších položiek do 50 EUR len 3,95 EUR.

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • kompatibilnosť – 4 porty USB, 1 port USB-C, 5 portov DC a 1 port AC
  • výkon – kvalitná lítium-iónová batéria s kapacitou 220 Wh sa nabíja cez napájaciu jednotku alebo solárne články (nie sú súčasťou balenia)
  • praktické vybavenie – vrátane skladacieho solárneho panelu pre cenovo výhodné a mobilné nabíjanie batérie
  • bezpečnosť – poskytuje ochranu proti skratu, nadmernému prúdu alebo napätiu, preťaženiu, prehriatiu a podpätiu
  • prehľadnosť – LCD displej poskytuje prehľad o výstupoch USB, DC a AC, vstupe DC a stave batérie

POPIS PRODUKTU

Flexibilná elektráreň so solárnym panelom a pripojením USB, USB-C, DC a AC

Aké elektrické zariadenia máte doma? Elektráreň MSW disponuje kompatibilnou prípojkou, aby ste si ich mohli nabiť. Bez ohľadu na to, či ide o USB, USB-C, DC alebo AC, elektráreň sa postará o spoľahlivé napájanie vašich spotrebičov jednosmerným alebo striedavým prúdom prostredníctvom akéhokoľvek pripojenia. Bez ohľadu na to, či ide o kempovanie alebo núdzové napájanie, výkonnú batériu môžete používať flexibilným spôsobom ako zdroj energie. Priložený solárny panel sa dá použiť na nabíjanie bez ohľadu na lokalitu. V prípade tmy použite integrovanú LED baterku na elektrárni ako zdroj svetla alebo baterku.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia a komentáre