Položka: EX10010347

|

Model: RCWF-10LE-H

Plnička klobás - 10 l - elektrická

599,00 € 749,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektívnosť – výkonný 230 W motor a objem 15 l pre rýchlu prácu
  • odolnosť – z odolnej ušľachtilej ocele
  • praktickosť – intenzitu je možné nastaviť nožným pedálom
  • flexibilita – vrátane štyroch plniacich trubíc v dĺžkach 16, 22, 32, 38 mm
  • ľahká údržba – rýchle a jednoduché čistenie

POPIS PRODUKTU

Elektrická plnička klobás Royal Catering s nožným pedálom a štyrmi plniacimi trubicami

Elektrická plnička klobás RCWF-10LE-H značky Royal Catering je ideálna na profesionálnu výrobu rôznych domácich klobás, ktoré sú nielen jednoduché na výrobu, ale sú v nich aj obsiahnuté kvalitné suroviny bez rôznych prísad. Vďaka veľkej kapacite plničky a výkonnému motoru je zaručená efektívna výroba klobás na vysokej úrovni.

Elektrická plnička na klobásy má objem 10 l. Vďaka veľkému objemu je možné spracovať veľké množstvo klobásovej hmoty v krátkom čase. Tento model je preto zvlášť vhodný pre profesionálne použitie v mäsiarstvach, reštauráciách a iných prevádzkach, ktoré sa venujú spracovaniu mäsa.

Elektrická plnička klobás zaujme silným 230 W motorom, ktorý zaručuje neuveriteľne rýchlu výrobu. Prevádzkovú rýchlosť elektrickej plničky klobás je možné podľa potreby nastaviť pomocou regulátora. Piest môžete ovládať pomocou praktického nožného pedálu. Vďaka pedálu máte ruky vždy voľné.

Vďaka štyrom dodávaným plniacim trubiciam vo veľkostiach 16, 22, 32 a 38 mm ste pri výrobe klobás mimoriadne flexibilní. Môžete si určiť druh a priemer klobásy podľa vlastných predstáv. Plniace trubice vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele je možné rýchlo a jednoducho vymeniť a vyčistiť.

Plnička na klobásy je vyrobená z ušľachtilej ocele bezpečnej pre styk s potravinami, a preto je účinne chránená proti korózii a neuveriteľne ľahko sa čistí. Na prítlačnej doske sa navyše nachádza kvalitné a hygienické silikónové tesnenie, ktoré spoľahlivo zabraňuje úniku klobásovej hmoty z valca. Čistenie je rovnako jednoduché ako spracovávanie mäsa.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY