Položka: EX10010348

|

Model: RCWF-15LE-H

Plnička klobás - 15 l - elektrická

689,00 € 849,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektívnosť – výkonný 260 W motor a kapacita 15 l pre rýchlu prácu
  • odolnosť – z odolnej ušľachtilej ocele
  • praktickosť – intenzitu možno nastaviť nožným pedálom
  • flexibilita – vrátane štyroch plniacich rúr v dĺžkach 16, 22, 32, 38 mm
  • ľahká údržba – rýchle a jednoduché čistenie

POPIS PRODUKTU

Elektrická plnička klobás značky Royal Catering s nožným pedálom a štyrmi plniacimi trubicami

Elektrická plnička klobás RCWF-15LE-H značky Royal Catering je ideálna na profesionálnu výrobu rôznych domácich klobás, ktoré sú nielen jednoduché na výrobu, ale obsahujú kvalitné suroviny bez rôznych prísad. Veľká kapacita a výkonný motor plničky zabezpečujú efektívnu výrobu klobás na vysokej úrovni.

Profesionálne mäsiarske potreby značky Royal Catering

Plnička klobás má kapacitu 15 l. Vďaka veľkému objemu umožňuje spracovať veľké množstvo klobásovej hmoty v krátkom čase. Model je preto mimoriadne vhodný pre profesionálne použitie v mäsiarstvach, reštauráciách a iných prevádzkach na spracovanie mäsa.

Plnička na klobásy zaujme silným 260 W motorom, ktorý zaručuje pozoruhodne rýchlu výrobu. Prevádzkovú rýchlosť plničky klobás je možné podľa potreby nastaviť pomocou regulátora. Piest sa dá ovládať pomocou praktického nožného pedálu. Vďaka pedálu máte ruky vždy voľné.

Štyri plniace trubice dodávané vo veľkostiach 16, 22, 32 a 38 mm poskytujú pri výrobe klobás skutočnú flexibilitu. Môžete si určiť druh a priemer klobásy podľa vlastných predstáv. Plniace trubice vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele je možné rýchlo a jednoducho vymeniť a vyčistiť.

Plnička na klobásy je vyrobená z ušľachtilej ocele bezpečnej pre kontakt s potravinami, a preto je účinne chránená proti korózii a zvlášť ľahko sa čistí. Na prítlačnej doske sa navyše nachádza kvalitné a hygienické silikónové tesnenie, ktoré spoľahlivo zabraňuje úniku klobásovej hmoty z valca. Čistenie je rovnako jednoduché ako spracovávanie mäsa.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY