Položka: EX10050202

|

Model: PROCLEAN 10.0S

Ultrazvuková čistička - 10 l - Degas

359,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • praktická – doplnková funkcia Degas udržuje čistiacu kvapalinu čistú
  • starostlivé čistenie – 4 ultrazvukové snímače s výkonom 240 W a ultrazvuková frekvencia 40 kHz účinne zbavujú nečistôt za nízkej spotreby energie
  • výkonná – vykurovací výkon 300 W zahreje čistiacu kvapalinu až na 80 °C
  • precízne práce – LED displej s tlačidlami pre presné nastavenie všetkých hodnôt
  • priestranná – veľká čistiaca nádrž s objemom 10 l
  • robustná – nerezová konštrukcia s jednoduchou údržbou, výpustný kohút

POPIS PRODUKTU

Účinná ultrazvuková čistička s funkciou odplynovania

Ultrazvuková čistička PROCLEAN 10.0S s funkciou Degas je vhodným pomocníkom na profesionálne čistenie v lekárskych ordináciách, nemocniciach a laboratóriách. Rovnako sa uplatní v tetovacích štúdiách, klenotníctvach, hodinárstvach či optike. Tiež poslúži na čistenie mechaniky a nástrojov v dielňach bez toho, aby sa poškodili. Ultrazvuková čistička je ideálna aj na domáce použitie – môžete ju použiť napr. na čistenie šperkov, drahých kameňov, mincí alebo okuliarov.

Šetrné čistenie ultrazvukom a individuálne nastavenia

Pomocou prídavnej funkcie Degas môžete ovplyvniť fungovanie čističky. Funkcia odplynenia slúži na odstraňovanie plynových bubliniek z čistiacej kvapaliny, ktoré by inak mohli obmedziť čistiaci účinok ultrazvuku.

Na digitálnom ovládacom paneli s veľkým LED displejom je možné nastaviť dobu čistenia medzi 0 a 99 minútami, pričom nepretržitá prevádzka je možná iba po dobu 60 minút. Ultrazvuková čistička má tepelný výkon 300 W a je možné ju nastaviť na teplotu do 80 °C. Štyri vysielače ultrazvuku s výkonom 240 W produkujú ultrazvukovú frekvenciu 40 kHz, ktorá starostlivo a účinne vyčistí aj ťažko prístupné miesta. Dokonca aj tam, kde ľudské oko nečistoty nevidí. Ultrazvukové čistenie je mimoriadne šetrné a nehrozí pri ňom poškodenie ani tých najkvalitnejších povrchov. Tento spôsob čistenia využíva ultrazvuku v kombinácii s vodou alebo čistiacou kvapalinou a účinne odstraňuje aj maličké nečistoty napr. v dutinkách predmetov.

Ultrazvuková čistička PROCLEAN 10.0S obsahuje nádrž s objemom 10 l, kôš a veko z ušľachtilej ocele. Vďaka tomuto vysoko kvalitnému materiálu je prístroj nielen stabilný, ale taktiež ho možno ľahko čistiť. Čistiacu kvapalinu je možné pohodlne vypustiť pomocou vypúšťacieho kohútika. Táto ultrazvuková čistička má ergonomickú konštrukciu, aby ste ju mohli pohodlne používať každý deň. Veko zabraňuje odparovaniu čistiacej kvapaliny, rukoväte uľahčujú prepravu čističky. Gumové nožičky redukujú vibrácie a zaisťujú stabilitu prístroja na ľubovoľnom povrchu.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY