Počet hodnotení: (3)

Ultrazvuková čistička - 3 litre - Degas - Sweep - Pulz

289,00 €
Cena vrátane DPH

Položka: EX10050016

|

Model: PROCLEAN 3.0DSP

Obľúbené
Počet osôb, ktoré si nedávno pozreli tento produkt:

Posledné kusy

Poponáhľajte sa! Zostáva už len niekoľko kusov!

Cena vrátane DPH

Pripravené na odoslanie!

Dodacia lehota cca 1-3 dni

100 % bezpečná platba

* Spôsob platby sa môže líšiť v závislosti od krajiny

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • Profesionálne zariadenie
  • Extrémne vysoký výkon
  • Vysoko účinné / Nerezová ušľachtilá oceľ
  • Jednoduché ovládanie a čistenie / Rýchle a hygienické
  • Funkcia odplynenia / Funkcia Sweep

POPIS PRODUKTU

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


3.3

Založené na 3 hodnoteniach

pred 2 rokmi Pôvodne zverejnené na amazon

vynikajúca hodnota za peniaze

Ultrazvukové nádrže prevádzkujem už roky a musím povedať, že so zavretými očami by som si tento stroj kúpil znova. Výkonný, tichý, s príslušenstvom, ktoré potrebujete. Mozno si precitaj tie plasty, ale nakoniec to uz aspon 3 roky pouzivam naplno. Jedinou nepríjemnosťou bolo, že sa ohrievač uvoľnil z vane a sám som ho vymenil odstránením niekoľkých skrutiek. V tomto smere je naozaj oceniteľné, že ide o ohrievač NIE s lepiacimi silikónmi, ako som to často videl a ktoré po určitom čase neustále robia problémy. Povýšené!

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 3 rokmi Zákazník spoločnosti expondo

Absolútne lacné zariadenie

Za tú cenu úplne dobrý ultrazvukový prístroj. Ultrazvuk je taký silný, ako je potrebné, a hladina hluku je obmedzená. V mojich prvých 5 čistiacich procesoch bol dosiahnutý dobrý čistiaci účinok s vhodným čistiacim prostriedkom. Doba ohrevu je dobrá pre ultrazvukové zariadenie (nie je to kanvica!). Jediná nevýhoda: LCD displej bliká a čísla zobrazujú zvláštne hodnoty, keď ste v pulznom režime. Je to škoda, pretože inak zanecháva veľmi kvalitný pocit.

Odpoveď od

Sehr geehrter Alessandro,

Vielen Dank, dass Sie sich die Zeit genommen haben, unseren Ultraschallreiniger zu bewerten. Wir haben das Gerät durch unsere Firmeneigenen Servicetechniker überprüfe lassen und konnten keinen Mangel oder eine Abweichung von er Norm feststelle. Das Gerät wurde mit dem Urteil "voll funktionsfähig" kostenfrei zu Ihnen retourniert. 

Wir bedanken uns sehr herzlich für den netten Kontakt und würden uns freuen, wenn wir Sie künftig wieder als Kunden begrüßen dürfen!

Mit freundlichen Grüßen,
expondo Customer Care

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 3 rokmi Zákazník spoločnosti expondo

Lacné v porovnaní s inými zariadeniami v tejto triede, ale nie viac, keď sa pozriete pozorne.

Na prvý pohľad kvalitný prístroj, dobre zabalené, nerez, kovové gombíky, modro podsvietený LCD displej. Bohužiaľ to tak bolo. Žiaľ, funkčne skôr čínsky tovar. Dva otočné gombíky sú mechanické otočné spínače s pevnými (11) úrovňami. Teplota: 0 a 30-80 tisíc v 5 stupňových krokoch, zatiaľ ok a úplne postačujúce. Čas: v intervaloch 0, 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 20, 25, 30 a 60 minút. Tj 10 krokov od 1-30 minút a potom obrovský krok na 60 minút. Tu by som uvítal rozumnejšie rozdelenie (napr. ... 15, 20, 30, 45, 60). Senzorové membránové klávesy v strede pôsobia trochu lacno, zelená plastová doska je mäkká, displej bliká (ako už popísali iní a výrobca to považoval za dobré). Najmä v pulznom režime nielenže prudko bliká, spolu s blikaním displeja nemotivovane vrčí aj pípanie kláves. Čistý čínsky pocit je tu evidentný. Uvedený objem pravdepodobne zahŕňa aj priestor pre elektroniku. 3 litrové zariadenie bolo po 2 litroch dobre plné. Bez koša a súčiastok na čistenie zvládnete 2,5 litra až tesne pred pretečením, no potom už radšej nezapínať, inak skončíte s neporiadkom. S košom máte skutočný objem čistenia dobrý 1 liter. 1 litrové tetra balenie presne pasuje do koša a môže slúžiť ako vodítko pre maximálne rozmery čistených dielov. Žiaľ, prístroj je pre mňa trochu malý, pri 3-litrovom prístroji by som v skutočnosti očakával okolo 2 litrov priestoru ako rozmer na čistenie dielov. Prístroj funguje, ale skôr som nespokojný s kvalitou a objemom čistenia.

Zobraziť originálne hodnotenie
Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.4
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty