Trustpilot
Žiadne hodnotenia Buďte prvým zákazníkom, ktorý ohodnotí tento produkt

Kartotéka - na závesné zakladacie dosky - uzamykateľná - 72 cm - 2 zásuvky

139,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10260386

|

Model: STAR_MCAB_40

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne štvrtok 18. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
139,00 €
3+
5%
132,05 €
5+
10%
125,10 €
10+
15%
118,15 €
Kľúčové vlastnosti
  • stabilita – konštrukcia z ocele z povrchovou úpravou
  • možnosť uzamknutia – zámok s 2 kľúčmi
  • organizácia – 2 zásuvky so závesom na závesné zakladače A4/F4
  • nosnosť – spolu 60 kg
  • bezpečnosť – vybavená zámkom proti prevráteniu
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Kartotéka na spisy so 2 zásuvkami

Kompaktná závesná kartotéka značky Fromm & Starck vnesie poriadok do vašej kancelárie. V dvoch zásuvkách sa vám podarí bezpečne uskladniť dôležité dokumenty – v prípade potreby aj prehľadným spôsobom v závesných šanónoch. Robustná kartotéka v decentnej sivej farbe sa hodí takmer do každého prostredia.

Skrinka na spisy s možnosťou uzamykania

Závesná kartotéka je vďaka pevnej konštrukcii nielen bezpečná, ale dá sa bez problémov aj uzamknúť. Súčasťou dodávky sú 2 kompatibilné kľúče. Vďaka tomu môžete ochrániť dokumenty pred neoprávneným prístupom. Skrinka na spisy ponúka celkom 2 zásuvky, ktoré sa hodia na závesné zakladače veľkosti A4/F4. Každá zásuvka je vybavená 2 koľajničkami na šanóny. Vďaka tomu budete mať dôležité dokumenty nielen ukážkovo zoradené, ale aj vždy poruke.
Závesná kartotéka z plechu valcovaného za studena je potiahnutá takmer nezničiteľnou epoxidovou živicou. Vďaka tomu je skrinka na šanóny vhodná aj do drsného prostredia a dokonale chránená proti opotrebovaniu. Závesy sú zosilnené a dajú sa bez problémov otvárať a zatvárať. V každej zásuvke je držiak na označenie dokumentov. Skrinka má celkovú hmotnosť 60 kg. Zámok proti prevráteniu zaisťuje dokonalú stabilitu. Dbajte však na rovnomerné rozloženie hmotnosti.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


Triediť podľa :

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty