Položka: EX10011900

|

Model: RC-SFV3L

Plnička klobás - horizontálna - 3 l

129,00 € 149,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • účinnosť – optimálny prenos sily vďaka ergonomicky tvarovanej ručnej kľuke
  • všestrannosť – štyri rôzne plniace rúry pre rôzne druhy klobás
  • univerzálnosť – modulárna konštrukcia umožňuje používať plničku klobás pravákom aj ľavákom
  • priestrannosť – veľký valec s priemerom 14 cm a objemom 3 l
  • jednoduchá údržba – odolná ušľachtilá oceľ, bezpečná pre potraviny, ľahko sa čistí

POPIS PRODUKTU

Teraz to bude husté – s horizontálnou plničkou na klobásy

Či už ide o hrubú krakovskú klobásu, dlhú durínsku klobásu alebo hrubú mäsovú klobásu – s kvalitnou plničkou klobás RC-SFV3L značky Royal Catering môžete vďaka štyrom dodaným plniacim trubiciam ručne vyrobiť najrôznejšie klobásy. Vďaka tomu je plnička na klobásy s obsahom 3 l užitočným pomocníkom v reštauráciách, mäsiarstvach, jedálňach ale aj v domácich kuchyniach.

Plnička klobás zo sortimentu mäsiarskych potrieb značky Royal Catering

Plnička klobás z hygienickej ušľachtilej ocele má kvalitnú prevodovku s dvomi rýchlostnými stupňami. Pomocou ergonomicky tvarovanej ručnej kľuky umožňuje rovnomerné naplnenie klobás mäsovou zmesou pri dvoch rýchlostiach. Kľuka, ktorá tesne prilieha ku krytu, zaisťuje optimálny prenos sily a väčšiu stabilitu ako porovnateľné výrobky s ďaleko vyčnievajúcou kľukou. Silikónové tesnenie zabraňuje úniku plniacej hmoty z valca.

Na naplnenie valca s priemerom 14 cm mäsom ho stačí odblokovať a vybrať. Nádobu môžete plniť ručne alebo priamo z mlynčeka na mäso. Plnička klobás je vyrobená z odolnej ušľachtilej ocele, ktorá je bezpečná pre potraviny, a preto možno valec a jednotlivé časti ľahko vyčistiť. V závislosti od náplne a požadovanej hrúbky druhu klobásy stačí na závit výpustu naskrutkovať jednu z 18 cm dlhých plniacich rúr s priemerom 16, 22, 32 alebo 38 mm. Vďaka praktickej prevlečnej matici môžete rýchlo vymeniť plniace rúry a pripevniť ich na 20 cm vysoký valec. Horizontálna konštrukcia plničky klobás je mimoriadne vhodná aj pre hrubšie a tuhšie výrobky.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY