Položka: EX10011898

|

Model: RC-SFV7L

Plnička klobás - horizontálna - 7 l

189,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • efektivita – optimálny prenos sily vďaka ergonomicky tvarovanej ručnej kľučke
  • univerzálne použitie – štyri rôzne plniace rúrky pre rôzne klobásy
  • všestrannosť – modulárna konštrukcia umožňuje plničku obsluhovať pravákom aj ľavákom
  • dostatok priestoru – veľký valec s priemerom 14 cm a veľký objem 7 l
  • ľahká údržba – ušľachtilá oceľ má dlhú životnosť, ľahko sa čistí a jej použitie s potravinami je bezpečné

POPIS PRODUKTU

Praktická horizontálna plnička klobás

Pomocou kvalitnej plničky klobás RC-SFV7L značky Royal Catering a štyroch dodávaných plniacich rúrok môžete manuálne vyrábať rôzne druhy klobás, či už tenšie alebo hrubšie. Vďaka tomu je ručná plnička klobás s objemom 7 l užitočným pomocníkom v reštauráciách, mäsiarstvach, jedálňach aj domácich kuchyniach.

Plnička klobás z mäsiarskych potrieb značky Royal Catering

Plnička klobás z hygienickej ušľachtilej ocele disponuje prevodovkou s dvoma rýchlostnými stupňami. To umožňuje rovnomerné plnenie klobás masovou hmotou v dvoch rýchlostiach. Kľučka, ktorá ku konštrukcii dobre prilieha, zaisťuje optimálny prenos sily a väčšiu stabilitu, ako je to pri porovnateľných produktoch s vyčnievajúcou kľukou. Silikónové tesnenie zabraňuje úniku plniacej zmesi z valca.

Na plnenie valca s priemerom 14 cm mäsovou hmotou ho stačí iba odistiť a vybrať. Nádobu je možné plniť ručne alebo priamo z mlynčeka na mäso. Plnička klobás je kompletne vyrobená z potravinárskej, trvanlivej ušľachtilej ocele, vďaka čomu je možné valce aj jednotlivé časti ľahko čistiť. V závislosti na náplni a hrúbke klobás si vyberte a pripojte vhodnú plniacu rúrku – k dispozícii máte priemer 16, 22, 32 alebo 38 mm. Vďaka praktickej presuvnej matici je možné plniace trubice rýchlo vymeniť a pripojiť ich ku dnu 46 cm vysokého valca. Horizontálna konštrukcia zariadenia na výrobu údenín je obzvlášť vhodná aj pre hrubšie a pevnejšie výrobky.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY