Trustpilot
(1) hodnotenie

Saunová pec - 4,5 kW - 30 až 110 °C

199,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10250216

|

Model: UNI_SAUNA_S4.5KW

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Dodacia lehota približne 1-4 pracovné dni
Kľúčové vlastnosti
  • sila – výkon 4,5 kW
  • jednoduchosť – jednoduchá inštalácia a obsluha
  • rýchlosť – zahreje až na 110 °C
  • dlhá životnosť – odolný a vodoodolný materiál
  • mobilnosť – prenosná konštrukcia
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hodnotenia


5.0

Založené na 1 hodnotení

Triediť podľa :

pred 5 mesiacmi Publikované na Expondo Switzerland

Dobrá dodacia lehota a transparentné sledovanie prepravy

Som rád, že tovar prišiel pred pár dňami a bol doručený v perfektnom stave. Dodacia lehota bola v poriadku (trochu dlhšia, ako sa očakávalo, ale úplne v rámci limitov). Zistil som, že je obzvlášť dobré, že bolo transparentne oznámené, ktorá služba to doručila a že sledovanie zásielky cez odkaz fungovalo a bolo vysledovateľné. Môže to znieť ako samozrejmosť, ale vôbec to tak nie je. Niekedy (v iných obchodoch) veci uviaznu na colnici (CH) alebo idú do iných komunít, iných medziskladov - a potom sa vrátia odosielateľovi. Už som zažil všeličo... Produkt som ešte nepoužil pre nedostatok času a aktuálnu stavbu sauny, ale pozrel som si ho a zodpovedá tomu, čo som si objednal. Saunové ohrievače veľmi dobre poznám, sú tiež zásadne jednoduchšie ako fén, aj keď musia byť zapojené inak na 380 voltov. Ale nebude to problém. Iní recenzenti sa tu sťažovali na tikot časovača. Takže som to vedel a aj tak som si tú rúru objednal. Musíte sa s tým zžiť alebo si hodinky prestavať. Navyše nové saunové pece (a krbové kachle tiež!) pri prvom použití strašne zapáchajú, a preto je dobré kupovať použité ohrievače. Saunovú pec na záhrade dočasne zapojím a pred montážou nechám dohorieť. Nie každý môže mať na to príležitosť. Ale pretože mi boli jasné všeobecné podmienky, objednal som si rúru Expondo, jednoducho preto, že veľkosť, výkon a cena zodpovedajú môjmu želaniu. Modely Hornbach by boli alternatívou, prípadne ojazdeným, ale ten súčasný je úplne ok. Problémom môže byť, že pre tieto no-name produkty nemožno nájsť žiadne náhradné vykurovacie telesá. Ale o to sa postarám, keď príde čas. Vzhľadom na cenu rúry je riziko prijateľné. Vďaka! A pokračujúci úspech.

Zobraziť originálne hodnotenie

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty