Trustpilot
Počet hodnotení: (9)

Saunové kachle - 8 kW - 30 až 110 °C

229,00 €
Cena zahŕňa 20 % DPH.

Položka: EX10250222

|

Model: UNI_SAUNA_G8.0KW

Cena zahŕňa 20 % DPH.

Pripravené na odoslanie!

Doručenie približne piatok 26. júla
Qty
Zľava
Za položku
1+
0%
229,00 €
3+
5%
217,55 €
5+
10%
206,10 €
10+
15%
194,65 €
Kľúčové vlastnosti
  • výkonná – výkon 8 kW
  • jednoduché použitie – jednoduchá inštalácia a ovládanie
  • rýchla – zahrievajú až na 110 °C
  • trvanlivá – odolný a vodotesný materiál
  • mobilné – prenosná konštrukcia
Bezpečné spôsoby platby
Podrobnosti o dodávke
Vrátenie tovaru a záruka
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

POPIS PRODUKTU

Štýlové saunové kachle elektrické vyhrievajú výkonom 8 kW!

Elektrické saunové kachle UNI_SAUNA_G8.0KW z kategórie doplnkov do sauny sú vďaka silnému výkonu 8 kW ideálne pre suché sauny veľkosti 8 až 12 m³. V prípade potreby je možné tento robustný prístroj jednoducho namontovať na stenu.

Kachle do sauny značky Uniprodo – zdravé a relaxačné potenie

Vysoko kvalitné kachle do fínskej sauny sa rýchlo zahrejú až na 110 ° C a počas krátkej doby zaistí teplo v nastavenej teplote pre perfektné saunovanie. Maximálne teploty 110 °C v saune o veľkosti 8 m³ dosiahnu približne za 30 minút. Teplotu na nastavenej hodnote udržuje vstavaný termostat.
Do nádoby na kamene, ktorá sa nachádza vo vnútri, je možné umiestniť až 10 kg saunových kameňov – na to sú ideálne naše kamene UNI_SAUNA_S01 značky Uniprodo. Konštrukcia kachlí, vrchná časť aj vnútorná nádoba sú vyrobené z odolnej zliatinu hliníka a zinku. Vonkajšia časť je sivo lakovaná. Výkonné výhrevné teleso je taktiež chránené proti korózii a nehrdzavie. Ochrana proti prehriatiu, ktorá sa aktivuje pri teplote 115 °C, je zárukou bezpečného a bezstarostného saunovania.
Rozhodnite sa ešte dnes pre tieto saunové kachle a tešte sa na skorú relaxáciu, odpočinok a wellness vo svojej domácej saune! Objednajte si zároveň aj našu multifunkčnú riadiacu jednotku pre sauny UNI_SAUNA_C04 alebo UNI_SAUNA_C05 pre pohodlnú reguláciu teploty, času aj svetla.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenia


4.6

Založené na 9 hodnoteniach

Triediť podľa :

pred 3 mesiacmi Publikované na Expondo Germany

Saunová pec

Bohužiaľ pri prvom doručení došlo k poškodeniu. Vrátenie a výmena bola bezproblémová. Nová rúra funguje perfektne.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 4 mesiacmi Publikované na Expondo Austria

Ohrievač sauny rýchle dodanie dobrý produkt

Saunová pec, ktorá slúži ako náhrada za 18-ročnú pec, som dostala do 5 dní (s víkendom) od doručenia. Tovar presne zodpovedá popisu a po 2 hodinách bol už v prevádzke. Výmena jednoduchá a bezproblémová.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 5 mesiacmi Publikované na Expondo Netherlands

Rozpustený

Malý problém vyriešený veľmi profesionálne. Tak to má byť! Ďakujeme!👍

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 5 mesiacmi Publikované na Expondo Austria

Žiadny komentár.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 5 mesiacmi Publikované na Expondo Germany

cena-výkon

Super jednoduchá inštalácia (vždy by ju mal urobiť elektrikár) Som z tých, čo sa usmievajú. Cena výkon bezkonkurenčná. Náklady na opravu by boli vyššie. Kvalita. Jedno vylepšenie by som navrhol je pripojovacia svorka

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Germany

Saunový ohrievač s dobrým pomerom cena/výkon

Rúra plne plní svoj účel. Rýchlo sa zahreje a šíri príjemné teplo. Montáž a elektrické pripojenie sú jednoduché. Po pol hodine pri prvom zahriatí je s tým spojený vývoj zápachu ukončený.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 9 mesiacmi Publikované na Expondo Germany

Žiadny komentár.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 3 rokmi Publikované na Expondo Switzerland

Lacné zariadenie s prekvapivo pomerne zložitou montážou

Rúra plní svoj účel – cena/výkon: veľmi dobrá. Dodacia lehota zodpovedá oznámeniu; balenie je dobré. Informácie o produkte sú nedostatočné. Popis na stránke nezodpovedá v podstatných častiach návodu na použitie: - Podľa tohto musí byť rúra inštalovaná 20 cm od podlahy; Na prvom obrázku je však model podlahy a je na ňom napísané iba „Možná montáž na stenu“. To je však absolútne nevyhnutné pre fungovanie cirkulácie vzduchu. - Montáž na stenu nie je dobre premyslená. Pomocou bežných skrutiek je možné kachle pevne pripevniť k stene iba pomocou ofsetového skrutkovača. (Tip: použite pomocnú konštrukciu alebo imbusové skrutky) - Na montáž napájacieho kábla je potrebné vyvŕtať alebo vyrezať otvor cez tvrdý plast (bez odnímateľných záslepiek). - Termostat nie je zabudovaný, ale musí byť (rozumne!) namontovaný na strop a je súčasťou riadiacej jednotky, ktorú je možné dokúpiť. - Pri prvom použití sa spáli ochranná vrstva vykurovacích telies proti dymu. Až po cca hodine kúrenia pri otvorených dverách je možné saunu používať bez pachových emisií. - V popise nie je zmienka o tom, že nie je súčasťou dodávky napájací kábel.

Zobraziť originálne hodnotenie

pred 2 rokmi Publikované na Expondo Germany

Saunový ohrievač funguje dobre...ak ho správne zapojíte...

Objednaný tovar bol doručený veľmi rýchlo do dvoch dní. To bolo prekvapivo dobré, pretože pôvodne bola oznámená dodacia lehota 6 dní. Žiaľ, problémom sa stalo elektrické pripojenie k saunovému ohrievaču. Elektrická prípojka nie je v návode na obsluhu bližšie popísaná, je tam len napísané “400V 3N, 5x2,5”. Neexistuje ani schéma zapojenia, ani informácia o obsadení pripojovacích svoriek. Koniec koncov, v pripojovacej skrinke saunovej pece je strieborná nálepka s označením pripojenia. Táto nálepka však svojou polohou a veľkosťou nezodpovedala pripojovacej svorke. To malo za následok, že som najskôr nesprávne zapojil rúru, jedna z troch poistiek sa okamžite spustila a rúra nefungovala správne. Potom som saunový ohrievač reklamoval a do dvoch dní som dostal číslo na vrátenie. Pri balení tovaru som sa ešte raz bližšie pozrel na pripájaciu svorku a rozpoznal som chybu s nesprávnym priradením svoriek. Po správnom zapojení saunového ohrievača fungovalo perfektne. Môj záver: Stupeň 2…3 pre technicky zdatných ľudí, Stupeň 5, ak je to pre „normálnych spotrebiteľov“.

Odpoveď od

dakujem za nazor. Neustále pracujeme na zlepšovaní našich produktov a našich služieb.
Zobraziť originálne hodnotenie

Často kladené otázky

S ktorou riadiacou jednotkou sú tieto saunové kachle kompatibilné?

Technicky dokonale sú s týmito saunovými kachľami zladené riadiace jednotky UNI_SAUNA_C04 a UNI_SAUNA_C05.

Aké saunové kamene môžem do týchto saunových pecí použiť?

Vzhľadom na ich ideálnu veľkosť a vlastnosti odporúčame naše kvalitné saunové kamene UNI_SAUNA_S01 značky Uniprodo.

U nás ste

v správnych rukách!

S bohatými odbornými znalosťami a cieľom ponúkať prvotriednu kvalitu za bezkonkurenčnú cenu vyvíjame vlastné silné značky s udržateľným dizajnom "Made in Germany". Doteraz sme si získali dôveru viac ako 1 000 000 spokojných zákazníkov a neustále vyvíjame nové metódy, aby sme mohli ešte viac vyhovieť vašim individuálnym želaniam a požiadavkám.

Získali sme si dôveru odborníkov na celom svete
Viac ako 16 rokov
skúseností v oblasti e-commerce
4.3
Hodnotenie na platforme TrustPilot
3 MILIÓNY
zákazníkov si kúpili naše produkty