Položka: EX10250220

|

Model: UNI_SAUNA_G4.5KW

Saunové kachle - 4,5 kW - 30 až 110 °C

219,00 €
Cena vrátane DPH

Ihneď k odoslaniu,

dodacia lehota cca 2 – 6 dní

100 % bezpečná platba

Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.
  • výkonná - výkon 4,5 kW
  • jednoduché použitie – jednoduchá inštalácia a ovládanie
  • rýchla – zahrievajú až na 110 °C
  • trvanlivá – odolný a vodotesný materiál
  • mobilné – prenosná konštrukcia

POPIS PRODUKTU

Výkonné saunové kachle značky Uniprodo: z 0 na 110 ° C za 30 minút

Elektrické saunové kachle UNI_SAUNA_G4.5KW z kategórie doplnkov do sauny sú vďaka silnému výkonu 4,5 kW ideálne pre suché sauny veľkosti 3 až 6 m³. V prípade potreby je možné tento robustný prístroj jednoducho namontovať na stenu.

Kachle do sauny značky Uniprodo – zdravé a relaxačné potenie

Vysoko kvalitné kachle do fínskej sauny sa rýchlo zahrejú až na 110 ° C a počas krátkej doby zaistí teplo v nastavenej teplote pre perfektné saunovanie. Maximálne teploty 110 °C v saune o veľkosti 6 m³ dosiahnu približne za 30 minút. Teplotu na nastavenej hodnote udržuje vstavaný termostat.

Do nádoby na kamene, ktorá sa nachádza vo vnútri, je možné umiestniť až 10 kg saunových kameňov – na to sú ideálne naše kamene UNI_SAUNA_S01 značky Uniprodo. Konštrukcia kachlí, vrchná časť aj vnútorná nádoba sú vyrobené z odolnej zliatinu hliníka a zinku. Vonkajšia časť je sivo lakovaná. Výkonné výhrevné teleso je taktiež chránené proti korózii a nehrdzavie. Ochrana proti prehriatiu, ktorá sa aktivuje pri teplote 115 °C, je zárukou bezpečného a bezstarostného saunovania.

Rozhodnite sa ešte dnes pre tieto saunové kachle a tešte sa na skorú relaxáciu, odpočinok a wellness vo svojej domácej saune! Objednajte si zároveň aj našu multifunkčnú riadiacu jednotku pre sauny UNI_SAUNA_C04 alebo UNI_SAUNA_C05 pre pohodlnú reguláciu teploty, času aj svetla.

TECHNICKÉ DETAILY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY