Trustpilot
Vážení zákazníci, u niektorých popisov našich produktov sa jedná o strojový preklad z češtiny. Ospravedlňujeme sa za prípadné chyby v preklade. Ďakujeme za pochopenie.

Potreby pre gastronómiu

Výpredaj
Krájač na zemiaky
Royal Catering
(146)

Krájač na zemiaky

Rozmery (D x Š x V)
69 x 17 x 20 cm
89,00 € 99,00 €
Časovo obmedzená ponuka
Záruka najnižšej ceny
Skladom
DOPRAVA ZADARMO približne 18. 6.
Výpredaj
Hotdogovač  - 2 000 W
Royal Catering
(34)

Hotdogovač - 2 000 W

Rozmery (D x Š x V)
44 x 49.5 x 69.1 cm
299,00 € 320,96 €
Časovo obmedzená ponuka
Záruka najnižšej ceny
Skladom
DOPRAVA ZADARMO približne 18. 6.

Vysokokvalitný sortiment potrieb pre gastronómiuod spoločnosti expondo predstavuje ten najlepší základ pre uľahčenie každodennej práce a hladkú prevádzku v hoteloch, reštauráciách a v oblasti cateringu. U nás nájdete široký výber kvalitného vybavenia pre váš gastro podnik aj pre súkromné použitie od cenovo výhodného základného vybavenia v podobe kuchynských spotrebičov až po profesionálne vybavenie veľkých kuchýňa súkromné použitie. V oblasti gastronómie hrá prím odbornosť, ktorú vám prináša naša značka Royal Catering a ďalšie vybrané značkové produkty. Využite naše výhodné ponuky na všetky produkty z oblasti gastronómie a užite si dopravu zadarmo u objednávok v rámci Slovenska.

Gastronomické potreby z prvej ruky

Zo skúsenosti vieme, čo je dôležité pri správnom výbere prvotriedneho gastronomického vybavenia, a preto ponúkame len produkty, ktoré spĺňajú nielen naše vysoké štandardy kvality, ale aj štandardy, ktoré sa vzťahujú na gastronomický priemysel.

Použitie vysokokvalitných materiálov je najdôležitejším predpokladom pre zabezpečenia dlhodobého používania. Sme preto v úzkom kontakte s našimi zákazníkmi a okrem starostlivo vybraných produktov ponúkame aj jedinečnú poradenskú službu a odbornú podporu pri výbere.

V internetovom obchode expondo nájdete v produktových kategóriách, ako sú napríklad naše hotelové potreby , prehľadne zoradené popisy a tipy pre jednotlivé oblasti, ako aj ďalšie informácie k téme gastro potreby.

Kvalitný veľkoobchod s potrebami pre gastronómiu

Stravovacie zariadenia často pracujú v nepretržitej prevádzke a musia odolávať vysokému vyťaženiu. V spoločnosti expondo preto berieme veci do vlastných rúk, aby sme vopred otestovali a osobne zhodnotili kvalitatívne vlastnosti ponúkaných produktov. Na tomto základe sa náš sortiment potrieb pre gastronómiu a veľkokuchyne každým dňom rozrastá, aby sme vám vždy priniesli tie najlepšie možné ponuky.

Čo nás spája

Spoločnosť expondo spája kompetencie skúseného špecializovaného predajcu potrieb pre gastronómiu s požiadavkami vás ako zákazníka a vašej spoločnosti. Vďaka spoľahlivosti a kvalite chceme byť od prvého momentu na vašej strane a neustále vás podporovať naším know-how.

Výhody

  • Nakupujte gastro vybavenie priamo od výrobcu ✓
  • Doprava zdarma v rámci Slovenskej republiky ✓
  • Bezplatné poradenstvo šité na mieru ✓
  • Vrátenie tovaru do 30 dní ✓
  • Rozmanitý sortiment a rozsiahle príslušenstvo ✓
  • Vynikajúci pomer ceny a kvality u všetkých produktov ✓

Gastronomické potreby online od A po Z

V gastronómii je dôležité, aby všetko prebiehalo promptne a aby ste mali k dispozícii veľký výber gastro zariadení od kontaktných grilov a grilov na kebab až po stroje na popcorn , palacinkovače či stroje na cukrovú vatu . Keďže si to plne uvedomujeme, náš sortiment sa neustále rozrastá a zabezpečujeme, aby sa k vám požadované gastronomické potreby dostali čo najrýchlejšie a mohli ste ich začať používať hneď po objednaní. Je dôležité dbať na správny výber a využívať bezplatné služby a ďalšie výhody. A najlepšie na tom je, že naše produkty pre gastronómiu si môžete objednať po 24 hodín v našom internetovom obchode!

Zakladáte si na rýchlosti, jednoduchosti a pohodlí?

V takom prípade využite služby spoločnosti expondo! Bez ohľadu na to, či ide o prebiehajúcu prevádzku alebo práve vybavujete svoju reštauráciu či hotel po prvýkrát. Jednoducho si vyberte produkty v našom e-shope s gastro vybavením a vytvorte si zoznam sledovaných gastro strojov a zariadení. Vďaka tomu si môžete ešte pred vytvorením objednávky jednoducho urobiť úplný prehľad.